Zapraszamy do kontaktu odpowiemy na każde pytanie

Nasz zespółstrzalka dol
Dane kontaktowestrzalka dol

dane kontaktowe

Biuro główne
 
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

mail: info@nautiqus.pl
tel: +48 58 690 42 40

Biuro handlowe w Warszawie
 
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

mail: lipiecka@nautiqus.pl
tel: +48 668 609 905

 
Nautiqus Sp. z o.o.

ul. Polska 13A
81-339 Gdynia

 

 
NIP:
KRS:
REGON:

9570998230

0000307697

220627415

 

Kapitał zakładowy 50.000 PLN, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 
 
ING Bank Śląski
 
 

PLN:

43105017641000009031144414

EUR:

96105017641000009031144430

USD:

95105017641000009031144448

SWIFT:

INGBPLPW

 

 

Zarząd

zielona linia

Dominik Popiel

Prezes Zarządu

popiel@nautiqus.pl

Małgorzata Lepa

Dyrektor Spedycji

lepa@nautiqus.pl

t: +48 781 818 004

Maciej Grątkowski

Dyrektor Administracyjny

gratkowski@nautiqus.pl

t: +48 781 818 003

Sprzedaż

zielona linia

Aleksandra Popiel-Lipiecka

Menadżer Sprzedaży

lipiecka@nautiqus.pl

t: +48 668 609 905

Adam Siemion

Specjalista ds. Sprzedaży

siemion@nautiqus.pl

t: +48 666 354 571

Maciej Paczkowski

Specjalista ds. Sprzedaży

paczkowski@nautiqus.pl

t: +48 666 354 425

Michał Stopka

Specjalista ds. Marketingu i PR

stopka@nautiqus.pl

t: +48 731 888 058

Spedycja

zielona linia

Paulina Mazikowska

Lider Zespołu

mazikowska@nautiqus.pl

t: +48 781 818 007

Magdalena Lepa-Roman

Lider Zespołu

roman@nautiqus.pl

t: +48 791 818 004

Agnieszka Łysik

Kierownik Importu

lysik@nautiqus.pl

t: +48 666 982 101

Katarzyna Bakowicz

Specjalista ds. Spedycji

bakowicz@nautiqus.pl

t: +48 792 818 005

 

Hanna Suwalska

Specjalista ds. Spedycji

suwalska@nautiqus.pl

t: +48 728 888 466

Gracjana Sychowska

Koordynator ds. Transportu

sychowska@nautiqus.pl

t: +48 781 818 006

Przemysław Cierpisz

Koordynator ds. Transportu

cierpisz@nautiqus.pl

t: +48 781 818 005

Piotr Piątek

Spedytor

piatek@nautiqus.pl

t: +48 666 354 774

Tomasz Watkowski

Spedytor

watkowski@nautiqus.pl

t: +48 720 888 733

Maciej Szpiller

Spedytor

szpiller@nautiqus.pl

t: +48 728 985 890

Patrycja Iwicka

Asystent spedytora

iwicka@nautiqus.pl

t: +48 570 255 616

Marcin Chabrzyński

Asystent spedytora

chabrzynski@nautiqus.pl

t: +48 570 282 113

Agencja celna

zielona linia

Joanna Hewusz-Kordowska

Kierownik Agencji Celnej

hewusz@nautiqus.pl

t: +48 694 434 802

Jacek Sławnicki

Agent Celny

agencja@nautiqus.pl

t: +48 781 818 008

Administracja

zielona linia

Ewa Dąbrowska

Główna księgowa

dabrowska@nautiqus.pl

t: +48 513 006 321

Agnieszka Gąsior

Księgowa

gasior@nautiqus.pl

t: +48 781 818 009

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu