Jesteś tutaj: Strona główna  › Fracht

Fracht

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie - fracht morski i lądowy. Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu i od tamtego czasu staramy się spełniać oczekiwania klientów dotyczące usług spedycyjnych. Stosujemy skuteczne metody transportu zapewniające atrakcyjność frachtu lądowego i morskiego oraz szybkie dostarczanie ładunków pod wskazaną lokalizację. 

                                                     fracht

W Nautiqus stawiamy na kompleksowe międzynarodowe usługi spedycyjne. U nas dostępna jest spedycja morska oraz lądowa. Posiadamy własne zaplecze transportowe. Zatrudnieni pracownicy  wywiązują się ze swoich zadań na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać Państwu rzetelne i uczciwe usługi transportowo-spedycyjne. Opłata za transport jest uwzględniania przy indywidualnych realizacjach. Fracht drogowy oraz morski   jest zależny od rodzaju świadczonej usługi. Na koszt transportu mają wpływ: ilość towarów, gabaryty ładunku, miejsce dostarczenia, a także usługi dodatkowe – np. ubezpieczenie przesyłki. Wypracowane przez naszą firmę rozwiązania logistyczne znacząco obniżają koszt za fracht morski. Dbamy, by powierzony nam ładunek nie uległ uszkodzeniu i bezpiecznie dotarł do klienta. Wywiązujemy się przy tym z wyznaczonych terminów transportowych. 

Szukasz profesjonalnych usług spedycyjnych? W Nautiqus masz tego pełną gwarancję. Nawiązujemy współpracę ze wszystkimi. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji transportowej. W oparciu o rzetelne informacje wyliczamy fracht morski lub lądowy. Wszystkie wykonywane przez nas usługi są potwierdzone sporządzaniem umów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.